Power of gifts! Our suggestions for Christmas gifts for children.

Karolina, 25.02.2021

Święta tuż tuż!

Każda rodzina to inna tradycja, każdy dom to inne potrawy, dekoracje i ... prezenty! W naszej rodzinie co roku robimy losowanie, każdy z nas kupuje jeden prezent dla drugiej osoby ale o dzieciach musimy pamiętać wszyscy;) 

To właśnie w okresie dzieciństwa Święta mają najbardziej magiczną moc. Niezapomniane przeżycia wiążące się z wyczekiwaniem aż pies lub kot zacznie mówić ludzkim głosem lub Mikołaj spadnie do salonu przez komin, nigdy nie zapomnę jak minuty dłużyły się przed przyjazdem gości, a później czekaliśmy aż wszyscy skończą jeść abyśmy mogli dobrać się do prezentów! 

Pamiętacie które z prezentów zostały z Wami na dłużej? To właśnie praktyczne prezenty są z nami na codzień a czasami nawet na lata, wszystko zależy od ich jakości i "sezonowości".

Drewniane zabawki jako prezent posłużą nie tylko dzieciom które je dostaną, mogą zostać w rodzinie na dłużej, a być może nawet pewnego dnia wrócą do naszych wnuków. Są ekologiczne, nie rozleją się w nich baterie, nie przestaną być modne w momencie kiedy wyjdzie nowa bajka Disneya;)) 

Długo szukaliśmy drewnianych zabawek "idealnych" takich które polubią i chłopcy i dziewczynki, takich które będą fajne w każdym wieku- i znaleźliśmy!

Siłacze o których mowa możecie zakupić w naszych spersonalizowanych boksach prezentowych. Można je układać na dziesiątki sposobów, układać skomplikowane wieże lub układać z nich wzory na podłodze, są super zabawką, mają dwa kolory i różne minki;) Dzieci które je poznają odrazu się zakochują i bawią przez długi czas. Co najważniejsze- wracają do zabawy nimi. 

W każdym takim pudełku oprócz siłaczy jest ubranko Roe&Joe lub uniwersalny kocyk. Wszystko pakujemy w papier świąteczny, przewiązujemy wstążeczką i podpisujemy bilecik<3 Wy musicie tylko położyć prezent pod choinką... tfu... Mikołaj musi;)

 Znajdziecie je : TUTAJ 

Leave a comment

Shop now

You can use this element to add a quote, content...