“La Suerte” kampania kolekcji SS24

Villajoyosa, inaczej La Vila Joiosa, (z hiszpańskiego „miasteczko radości”), to miejsce pachnące czekoladą, pełne kolorowych uliczek i innych uroków hiszpańskiego wybrzeża Costa Blanca. „Właśnie to miejsce było inspiracją najnowszej kolekcji marki Roe&Joe i tam zrealizowana została kampania” - mówi projektantka Julia Smogorzewska. 


Korzenie marki to ekologiczne i ponadczasowe ubrania dla najmłodszych, ale również dla kobiet.  Kolorystyka “La Suerte” to optymistyczna, odważna paleta kombinacji niebieskiego, zieleni, bieli i odcieni beżu. Nie zabraknie kwiatowych wzorów, minimalistycznego haftu stokrotki czy soczystej truskawki. Nowością w kolekcji jest bawełniany denim. W kolekcji dziecięcej pojawi się wiele modeli sukienek - te znane oraz nowe kroje. Spódniczki, koszule i t-shirty. Warto zwrócić uwagę na nowość w naszym sklepie czyli materiał bawełniany imitujący jeans - kapelusz z naszywką jelonka, ogrodniczki z kokosowymi guzikami czy urocze kurtki z falbankami dla dziewczynek. 

 

W damskiej kolekcji pojawią się pudełkowe koszule w zestawie z szortami oraz długie zwiewne sukienki. Wszystko to starannie skrojone i wykonane z precyzyjnie dobranych materiałów. Naturalne, wysokiej jakości tkaniny, które tworzą kolekcję idealną na wiosnę. Bawełna z certyfikatem Oeko-Tex, wiskoza, czy tencel z lnem, to tylko niektóre z materiałów, dzięki którym poczujesz, że Twoja skóra oddycha, a moda staje się bardziej przyjazna planecie.Kolekcja damska oraz dziecięca szyte są w niewielkim zakładzie w Lublinie. “Cieszę się, że możemy dawać pracę cudownym kobietom w moich rodzinnych stronach” - mówi właścicielka marki.

1 comment

Ale przepiękne te kolory i materiały! Świetna robota Roe&Joe!

Karolina March 06, 2024

Leave a comment

Shop now

You can use this element to add a quote, content...